Asystent biurowy

Racibórz, Poland

O firmie:

Zajmujemy się produkcją i wynajmem wyjątkowych wodnych maszyn dla branży eventowej i reklamowej. Maszyny są na tyle unikalne, że pewnych rozwiązań z naszego portfolio nie oferuje nikt inny na świecie. A nawet jak oferuje, to gorsze. To powoduje, że z naszych usług korzystają klienci z najdalszych zakątków świata: USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Korei i wielu innych. Nasze maszyny wynajmują największe VIPy na tej planecie. Zapraszają nas do telewizji, na koncerty, lotniska i duże eventy dla znanych marek.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pasjonatów technologii z odpowiednią dozą miękkich kompetencji do twórczej pracy w niewielkim zespole.

Kandydat będzie wykonywał zadania związane z funkcjonowaniem i rozwojem firmy.

Na co dzień praca wykonywana jest w naszym warsztacie w centrum Raciborza, lecz możliwa jest częściowa praca zdalna.

Stosunkowo elastyczne godziny pracy oraz warunki zatrudnienia.

Stawka miesięczna zależna od doświadczenia kandydata.

Oferujemy:

  • Pensja miesięczna netto: 3500-5000 zł w zależności od doświadczenia i rodzaju umowy.
  • Premie okresowe
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (minimum dzień w tygodniu stacjonarnie)
  • Elastyczne godziny pracy

Zadania kandydata:

  • Wyszukiwanie i kontakt z dostawcami
  • Składanie zamówień i odbiór paczek
  • Kompletowanie i przechowywanie dokumentów
  • Kontakt z biurem rachunkowych
  • Zadania związane z HR: Zarządzanie ogłoszeniami o pracę, rozmowy z kandydatami.
  • Współpraca z agencjami zajmującymi się pozyskiwaniem dotacji.
  • Wyszukiwanie informacji.
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami zagranicznymi w siedzibie firmy lub na wyjazdach (opcjonalnie)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie lub chęć rozwoju na takim stanowisku
  • Zmysł techniczny