Specjalista do spraw sprzedaży ze znajomością języków - praca zdalna, dodatkowa.

Racibórz, Poland

O firmie:

Zajmujemy się produkcją i wynajmem wyjątkowych wodnych maszyn dla branży eventowej i reklamowej. Maszyny są na tyle unikalne, że pewnych rozwiązań z naszego portfolio nie oferuje nikt inny na świecie. A nawet jak oferuje, to gorsze. To powoduje, że z naszych usług korzystają klienci z najdalszych zakątków świata: USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Korei i wielu innych. Nasze maszyny wynajmują największe VIPy na tej planecie. Zapraszają nas do telewizji, na koncerty, lotniska i duże eventy dla znanych marek.

Opis stanowiska:

Dużą część naszych działań prowadzimy w za granicą. Nasi klienci nie zawsze dobrze władają językiem angielskim, więc kontakt często bywa utrudniony. Chcemy wyjść im na przeciw i umożliwić kontakt w ich językach ojczystych.

Kontakt z naszymi klientami prowadzimy głownie przez email, rzadziej przez telefon. Chcemy zatrudnić osoby dysponujące czasem około 4-15h w tygodniu na prowadzenie konwersacji email, telefonicznych oraz tłumaczenie tekstów.

Sprzedawca odbędzie szkolenie oraz będzie mógł liczyć na wsparcie w kwestiach technicznych, które nie powinny być zbyt wymagające.

Praca będzie rozliczana w godzinowo z miesięczną kwotą minimalną. Kwota ta będzie wypłacana, gdy godzin pracy będzie niewiele.

Możliwe wyjazdy zagraniczne, oraz spotkania z klientem w siedzibie firmy.

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 35 -  55 zł w zależności doświadczenia i znajomości języka, jednak nie mniej niż 400 - 630 zł miesięcznie (zależnie od stawki)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej

Zadania kandydata:

  • Kontakt z klientami przez email i telefon
  • Tłumaczenie tekstów wspierających sprzedaż
  • Wsparcie w zakresie kształtowania polityki cenowej
  • Wyszukiwanie nowych dróg sprzedaży i nowych grup potencjalnych klientów
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi odbiorcami.
  • Sporadyczne uczestnictwo w spotkaniach z klientem w siedzibie firmy lub wyjazdach zagranicznych (1-2 razy na kwartał)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, arabski, rosyjski.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub innych języków jest silnym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność
  • Doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów będzie ogromnym plusem.