Platforma Wordfall

 

Nasza standardowa drukarka wodna może zostać wyposażona w platformę z sensorami.  Gdy goście przechodzą przez platformę, woda nad ich głowami przestaje lecieć. Dzięki temu mogą przejść na drugą stronę, pozostając całkowicie suchym.


Modułowa konstrukcja cyfrowego wodospadu pozwala dostosować wymiary pod potrzeby klienta. Instalację z platformą można umieścić zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. W przypadku instalacji na zewnątrz, szerokość zbiornika a zarazem długość platformy, jest większa. Minimalna wysokość konstrukcji to 3 metry.  Oferujemy instalacje z jedną lub dwiema platformami. Wbudowane kolorowe oświetlenie LED w zestawie. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do wody i prądu.

Nasz wyświetlacz wodny Wordfall z platformą sprawdził się już w wielu miejscach w Europie. Bez względu na to, czy jest to kameralna impreza urodzinowa w St. Tropez, czy festiwal Dni Morza z tysiącem uczestników w Kłajpedzie, platforma i jej czujniki są niezawodne.Czujniki rejestrują osobę, gdy tylko wejdzie na stopień platformy i natychmiast wyłączają wodę nad jej głową.


Platforma i jej oprogramowanie są niezawodne, a atrakcja jest całkowicie bezpieczna. Jak zawsze kurtynę wodną można zaprogramować tak, aby wyświetlała dowolne efekty graficzne, w tym obrazy i napisy.


Zarówno platforma jak i stopnie wykonane są w kraty pomostowej. Dodatkowo pokryte są siatką techniczną,  dzięki czemu dostosowane są do każdego rodzaju obuwia, również na obcasach. 


Chcesz zachwycić swoich gości?    

Zobacz nasze poprzednie instalacje poniżej: 

Video / St. Tropez

Video / Kłajpeda

Video / Netflix, Kopenhaga