Specjalista do spraw marketingu i sprzedaży ze znajomością j. niemieckiego - praca zdalna

Racibórz, Poland

            O firmie:

            Zajmujemy się produkcją i wynajmem wyjątkowych wodnych maszyn dla branży eventowej i reklamowej. Maszyny są na tyle unikalne, że pewnych rozwiązań z naszego portfolio nie oferuje nikt inny na świecie. A nawet jak oferuje, to gorsze. To powoduje, że z naszych usług korzystają klienci z najdalszych zakątków świata: USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Korei i wielu innych. Nasze maszyny wynajmują największe VIPy na tej planecie. Zapraszają nas do telewizji, na koncerty, lotniska i duże eventy dla znanych marek.

            Opis stanowiska:

            Trudno nam to zrozumieć, ale stosunkowo mało naszych odbiorców pochodzi z krajów niemieckojęzycznych. Podejrzewamy, że przeszkodą jest bariera językowa. Chcemy, abyś to zmienił. Z Twoją pomocą wyciągniemy otwarte ręce w kierunku naszych zachodnich sąsiadów.

            Dodatkowo jesteśmy prawie wyłącznie inżynierami. Znamy się na wiertarkach, pompach i dobrych bitach. Nie znamy się na marketingu, blogach i facebookach. To też trzeba naprawić.

            Na co dzień pracujemy w warsztacie/biurze w centrum Raciborza, jednak dopuszczalna jest całkowita praca zdalna.

            Oferujemy:

            • Możliwe zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie, o dzieło lub B2B

            • Pensja 3000-4000 netto (w zależności od rodzaju umowy i stażu)

            • Elastyczne godziny pracy

            • Możliwość częściowej (nie całkowitej) pracy zdalnej

            • Możliwe dodatki (np. karta sportowa)

            Zadania kandydata:

            • Tworzenie historii marki i produktów

            • Tworzenie strategii marketingowej

            • Działania z zakresu SEO i content marketingu

            • Tworzenie treści wspierających sprzedaż

            • Zarządzanie budżetem marketingowym

            • Wsparcie w zakresie kształtowania polityki cenowej

            • Wyszukiwanie nowych dróg sprzedaży i nowych grup potencjalnych klientów

            • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi odbiorcami.

            • Rozmowy (email, telefon) głównie z osobami niemieckojęzycznymi

            Wymagania:

            • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

            • Dobra znajomość języka angielskiego lub innych języków jest silnym atutem

            • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

            • Samodzielność

            Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza, a następnie wysłanie CV

            1. Wypełnij formularz