Kierowca samochodów dostawczych kat. B

Racibórz, Poland

O firmie:

Zajmujemy się produkcją i wynajmem wyjątkowych wodnych maszyn dla branży eventowej i reklamowej. Maszyny są na tyle unikalne, że pewnych rozwiązań z naszego portfolio nie oferuje nikt inny na świecie. A nawet jak oferuje, to gorsze. To powoduje, że z naszych usług korzystają klienci z najdalszych zakątków świata: USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Korei i wielu innych. Nasze maszyny wynajmują największe VIPy na tej planecie. Zapraszają nas do telewizji, na koncerty, lotniska i duże eventy dla znanych marek.

Opis stanowiska:

Szukamy kierowcy do pracy dorywczej. Szukamy tylko osoby z doświadczeniem w transporcie.

W przypadku dłuższych tras (powyżej 14 godzin) opłacamy pobyt w hotelu po drodze.

Główne kierunki to Francja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania oraz południe Europy. Jeździmy samochodem Renault Master (DMC <3,5t) lub podobnym.

Zawsze w wyposażeniu z tempomatem i klimatyzacją.

Podczas pobytu za granicą gwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniu/pokoju z kuchnią.

Oferujemy:

  • 23zł netto za godzinę pracy
  • Dodatkowo dieta 184 zł netto za każdy nocleg w Polsce i za granicą
  • Dodatkowa dopłata 50 zł do wyjazdów zagranicznych

Zadania kandydata:

  • Wyjazdy na montaż maszyny za granicą od 5 dni - 2 tyg. kilka razy w roku
  • Odbiór samochodu z Raciborza lub okolic
  • Samodzielny dojazd na miejsce eventu
  • Pomoc w rozładunku / załadunku
  • Pomoc w montażu - proste prace nie wymagające doświadczenia
  • Samodzielny powrót do Polski, czasem podwózka naszych pracowników (2 osoby) na pobliskie lotnisko

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego
  • Prawo jazdy kategorii B lub B+E
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem