Kierownik warsztatu produkcyjnego

Racibórz, Poola

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Warsztatu Produkcyjnego do zarządzania zespołem 5 pracowników oraz nadzorowania codziennej działalności produkcyjnej. Osoba powinna posiadać pewną wiedzę i doświadczenie techniczne, aby móc rozwiązywać bieżące problemy oraz proponować nowe rozwiązania.

Na co dzień praca wykonywana jest w naszym warsztacie w Raciborzu. Istnieje również możliwość wyjazdów do krajów europejskich oraz dalszych, takich jak Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Izrael.

Istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej.

Stosunkowo elastyczne godziny pracy oraz warunki zatrudnienia. Stawka miesięczna zależna od doświadczenia kandydata.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zlecanie i koordynowanie zadań produkcyjnych
  • Zarządzanie stanami magazynowymi i dbanie o optymalizację zapasów
  • Realizację zakupów materiałów i części
  • Dbanie o sprzęt warsztatowy i jego sprawność
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Obsługę systemu do zarządzania magazynem
  • Pracę z użyciem narzędzi warsztatowych
  • Kontrolę jakości
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i proponowanie nowych rozwiązań
  • Możliwe wyjazdy na montaż i instalacje za granicą

Wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy zespołu i zarządzania czasem
  • Inicjatywa i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie lub wykształcenie techniczne
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (opcjonalnie)
  • Umiejętności techniczne do pracy ze sprzętem warsztatowym
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Zainteresowanie wszechstronnym rozwojem technicznym
  • Umiejętność kreatywnego, logicznego myślenia oraz analizowania dokumentacji technicznej
  • Precyzja i dokładność

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie lub wykształcenie techniczne, szczególnie w jednej z poniższych dziedzin:

  • Elektronika
  • Hydraulika
  • Mechanika
  • Projektowanie maszyn
  • Programowanie
  • Administracja systemów komputerowych
  • Automatyka
  • CAD

Nasze aspiracje

Naszym celem jest osiągnięcie doskonałości technicznej maszyn przez nas produkowanych. Dużą część naszej pracy poświęcamy na Badania i Rozwój. Kandydat będzie mógł się zmierzyć z ciekawymi zagadnieniami z obszarów techniki i fizyki.

Wspólnie rozwijamy i testujemy koncepcje, rozwiązania techniczne i procedury pracy, które już wkrótce pozwolą nam na powiększenie naszej firmy oraz na otwarcie filii zagranicznych.

Oferujemy

  • Ambitną pracę w firmie działającej na rynku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dodatkowe wynagrodzenie za wyjazdy zagraniczne
  • Szybki rozwój wraz z rozwojem firmy

Wynagrodzenie 6500- 7500 zł brutto miesięcznie po okresie próbnym w zależności od posiadanych umiejętności i preferowanego rodzaju umowy.